לב המקום לקהילה
חיפוש חוגים ופעילויות

רישום לחוגים

תושבים יקרים,
הרישום לחוגי מתנ"ס לב המקום, לשנת הפעילות תשפ"ד, נפתח באתר.
אם עדיין לא ביצעתם רישום לחוג דרך האתר שלנו, קבלו מדריך קצר וקליל להרשמה באתר (המספר פה תואם את מספר צילום המסך בתמונה המצורפת). לנוחיותכם, אנו ממליצים לבצע את הרישום דרך מחשב ולא דרך הטלפון:בעמוד הבית באתר, בפס הטורקיז במרכז המסך, תוכלו למצוא את כל מחלקות לב המקום. בחרו את המחלקה המבוקשת ולחצו עליה (בדוגמא בחרנו את מחלקת הספורט).
בתוך מחלקת הספורט יש לבחור אם אתם מבקשים להירשם לחוגי ילדים ונוער או לחוגי מבוגרים.
לחיצה על חוגי ילדים תביא אתכם למסך ובו מופיעים כל חוגי הספורט לילדים. יש לבחור את החוג המבוקש וללחוץ עליו.
לחיצה על הקובייה הראשונה (התעמלות קרקע) תפתח את עמוד התעמלות הקרקע, בו מפורטים כל החוגים אליהם ניתן להירשם. יש לשים לב שאתם נכנסים לקבוצת הגיל הנכונה ולמספר האימונים המבוקשים בשבוע. על מנת לקבל פרטים נוספים על החוג (ימים, שעות, אולם ואפשרות הרשמה יש ללחוץ על סימן ה + תחת המילה "פרטים".
כאשר יפתחו כל הפרטים הנוספים לחוג תקבלו גם כפתור המעביר להרשמה. לחיצה עליו תעביר אתכם לאתר החברה למתנ"סים לביצוע הרישום.
שימו לב – הליך הרישום באתר החברה למתנ"סים קצוב בזמן. יש מספיק זמן כל עוד אתם ממשיכים ברציפות ברישום. במידה ותקומו להכין קפה יש סיכוי שעד שתחזרו האתר ינתק אתכם מהליך הרישום ותדרשו לעשות את הכניסה לרישום מחדש. תעודת הזהות אותה אתם רושמים בקובייה היא של ההורה הרושם / המשלם, ומשם אתר החברה למתנסים יעביר אתכם לעמוד התשלום.

אם יש לכם שאלות בנוגע לחוגים מסויימים, בין אם אלו חוגים ותיקים שממשיכים ובין אם חוגים חדשים, צרו איתנו קשר ונשמח לענות עליהן.

ניתן לפנות בווטסאפ 054-8842473 בימים א`-ה` בין השעות 09:00-17:00. קל פשוט ונוח.

אנא הקדימו להירשם. מספר הנרשמים לכל קבוצה מוגבל. אל תתמהמהו!
מאחלים לכולם שנת פעילות מהנה.
  • לב המקום
  • כוכב יאיר צור יגאל
  • החברה למתנסים